Wydanie nr 41 z dnia 12.10.2018

KTO POLUJE NA KOTY?

Kilka dni temu media społecznościowe obiegły zdjęcia kota z ranami wyglądającymi na postrzałowe. Zwierzę zostało znalezione w poniedziałek 8 października w Goleszowie. Jego zdesperowana właścicielka umieściła wstrząsające fotografie w internecie, aby ostrzec innych przed tym, co może spotkać ich pupile.

 

 

 


SPÓR W SZPITALU

Niepokojące wieści docierają ze Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu. Zatrudnieni tam fizjoterapeuci, zrzeszeni w działającym przy szpitalu Oddziale Terenowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii, weszli w spór ze swoim pracodawcą. Czego się domagają?


Bogate plany skoczowskiego „Integratora”

POCZĄTEK ROKU Z PRZYTUPEM!

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie właśnie rozpoczęło nowy rok kulturalny. Uroczysta inauguracja z udziałem władz miasta, załogi skoczowskiego ośrodka kultury oraz licznych gości odbyła się 4 października w Kinie Elektrycznym. Plany zapowiadają się na bogato!

 

 


Puchar Świata ruszy w Malince

WISŁA CZEKA NA KIBICÓW

Kibice skoków narciarskich już teraz powinni planować wolny czas w trzeci weekend listopada i szykować się na wyjazd do Wisły. Wówczas bowiem na skoczni w Malince po raz drugi w historii zostanie zainaugurowany cykl Pucharu Świata w skokach narciarskich. Będzie można zobaczyć najlepszych zawodników na świecie, którym – w co wierzymy – reprezentanci perły Beskidów skacząc „u siebie” spróbują utrzeć nosa…