Wydanie nr 24 z dnia 15.06.2018

Cztery wizyty na próżno

ZATOR W URZĘDZIE

Czytelnik „Głosu” skarży się, że już cztery razy próbował załatwić coś w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie i za każdym razem odbił się niczym od ściany. Skąd bierze się ten problem?


CIESZYN KONTRA NISKA EMISJA

Kilka kamienic w sercu nadolziańskiego grodu zostanie ocieplonych w ramach drugiego etapu inwestycji o nazwie „Likwidacja niskiej emisji zanieczyszczeń centrum miasta Cieszyna”. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę o zaciągnięciu na ten cel pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


W Ustroniu budują i remontują

NOWE MIESZKANIA CZEKAJĄ

Władze miasta pod Czantorią i Równicą od wielu lat przykładają wagę do rozwoju socjalnego i komunalnego budownictwa mieszkaniowego. Potrzeby w tym zakresie są jednak cały czas spore, stąd kilka poważnych inwestycji.

 

 

 


MEDALOWI KARATECY

Zawodnicy Cieszyńskiej Szkoły Karate Kyokushin udanie rywalizowali w międzynarodowych zawodach karate kyokushin Sari Cup w Żorach oraz w Turnieju o Puchar Solny w Wieliczce. Wrócili z medalami. Dużym sukcesem dla cieszyńskiej szkoły zakończył się też XI Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.